Zczuba.tv

Aktualności

Gra się do końca...

• autor: lukasz1212, 2012-04-23 07:07

Że gra się do końca przekonali się zawodnicy z Czachulca którzy w niedzielnym spotkaniu pokonał  3:2 KS Malanów.

Początek meczu nie był dla nas dobry. Jak również warunki pogodowe nam nie sprzyjały. Kilka groźnych akcji KS-u i nie zdecydowanie obrońcy padł pierwszy gol. Na odpowiedź ze strony zawodników z Czachulca nie było trzeba długo czekać. Takie samo zamieszania i piłkę do bramki skierował Patryk Kaczmarek. Akcję bramkowe toczyły się pod obiema bramkami.. 2:1 do przerwy  dla zawodników z Malanowa. Druga połowa  Olimpik cały czas atakował. Wolny Jarosława Walasza minimalnie minął słupek bramki. Do końca meczu pozostało 7min. Piłka 'wrzucona' w pole karne zamieszanie pod bramką zawodników z Malanowa i piłkę do bramki kieruje Łukasz Bałwas. Mamy remis  2:2. Lecz Czachulec nie miał zamiaru się poddać. Następna akcja niezdecydowanie obrońców KS-u i piłkę do bramki kieruje po raz drugi Patryk Kaczmarek. Zawodnicy z Malanowa próbowali wyrównać ale ich nieudolne ataki nie mogły zagrozić bramce.